İstanbul'daki Gay Hamam/Sauna vs.

İstanbul'daki Gay Hamam/Sauna vs. Bildiğim ve duyduğum kadarıyla İstanbuldaki gay hamam/saunalar: Eyüp-Sıhhi Banyo: İsmiyle pek müsemma olmayan, yani pek hijyenik olmayan bir yer. Duş almak için ayrı ayrı kabinler mevcut, şuan için İstanbul'daki en rahat ortam ama ilk kez gidenler için hüsranla sonuçlanabilir.
Daha Büyük Görüntüle Cihangir Sauna: Nispeten temiz ama pek rahat olmayan bir yer, soyunma odalarının kapısı yarım olduğu için pek işe yaramıyor ama saunanın içindeki kış bahçesi aşk yuvası haline gelmiş. Taksim-Aquarius: Bol miktarda masörlerin! çalıştığı, masaj fiyatlarının biraz uçuk olduğu bir yer. Mekandaki şok havuza dikkatinizi çekerim. Karaköy-Çeşme: Diğerlerine göre nispeten en bakımsız olan, genelde ayıların ve ayıseverlerin gittiği bir yer. Şişhane'den Perşembe pazarına giren caddenin en başında. Sultanahmet-Köşk: Bahsetmeye bile gerek olmayan, son derece bakımsız bir yer. Firuzağa hamamı: tomtom kaptan camii karşısı sokağında.
Daha Büyük Görüntüle Bir de Çukurcuma hamamı vardı ama birkaç ay evvel tadilata girdi bir daha da açılmayacakmış. Sultanahmetteki hamam da sadece bayanlara hizmet veriyormuş şuan. Duyduğum kadarıyla Etiler'de bir gay sauna açılacakmış ama fazla bilgim yok. kaynak:http://www.magayzin.com/istanbul-gay-bar-ve-mekanlar/791-istanbul-gay-sauna-ve-hamam.html

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !